Rankų darbas
Visi mūsų darbai skirtingi ir unikalūs. Tai lemia medžių unikalumas, noras eksperimentuoti ir išbandyti naujus sprendimus. Visi mūsų gaminiai yra rankų darbo.

Ventos g. 8, Krakiai, LT-89237

+370 696 99229

info@baume.lt

Sekite mus
Baume

Parduotuvė

Pjaustymo lentelė Endgrain | 7

85.00

Vienetinė rankų darbo endgrain pjaustymo lentelė. Tai reiškia, kad tokio rašto bei matmenų lentelę turime tik vieną ir kad kitos identiškos nebebus. Lentelė pagaminta iš ąžuolo ir riešutmedžio.

Rankų darbo endgrain pjaustymo lentelė, kuri neišvengiamai taps kiekvienos virtuvės puošmena ir didžiausia pagalbininke. Ši pjaustymo lenta išsiskiria statmenai išdėstytomis medžio rievėmis, todėl ji ne tik daug atsparesnė įpjovoms, bet ir tausoja pačius peilius, kurie ne taip greitai atšimpa. Lentelės perimetrą juosiantis griovelis apsaugo nuo galimo skysčių pratekėjimo, o kraštuose esančios gilios rankenos leidžia patogiai paimti lentą. Endgrain pjaustymo lentelės komplektuojamos su guminėmis kojelėmis, kurios suteikia sukibimą su stalviršiu. Dėl didelio darbinio ploto ir išskirtinės išvaizdos ši pjaustymo lenta gali būti naudojama ir kaip serviravimo padėklas.

Liko 1

Info
Kategorija:

Aprašymas

Tinkamai naudojama ir prižiūrima lentelė džiugins daug ilgiau. Medis yra natūrali medžiaga, todėl keičiantis aplinkos sąlygoms gali pakisti ir gaminio savybės. Priežiūra paprasta:

  • Po naudojimo nuplaukite ir nusausinkite
  • Neplaukite indaplovėje ir nepalikite vandenyje
  • Ant paviršiaus ilgesniam laikui nepalikite drėgnų ar riebių produktų, maisto bei kitų gaminių
  • Reguliariai tepkite aliejumi arba medinių gaminių priežiūros vašku
  • Nelaikykite drėgnoje aplinkoje

Neradote patinkančio gaminio? Susisiekite su mumis ir pagaminsime norimo dydžio, spalvos ir formos!

Kiekvienas rankų darbo gaminys yra unikalus ir turi savo charakterį, todėl gali skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose. Galimi nežymūs gaminių atspalvių, raštų ir matmenų neatitikimai, pavieniai sveikų šakelių intarpai.

 

Papildoma informacija

Medžiaga

Ąžuolas, riešutmedis

Spalva

Marga

Padengimas

Natūralus sąlyčiui su maistu tinkamas aliejus

Savybės

Skysčio griovelis, gilios rankenos, skaidrios guminės kojelės, statmenos rievės (endgrain)

Dydis

495x395x42 mm