Rankų darbas
Visi mūsų darbai skirtingi ir unikalūs. Tai lemia medžių unikalumas, noras eksperimentuoti ir išbandyti naujus sprendimus. Visi mūsų gaminiai yra rankų darbo.

Ventos g. 8, Krakiai, LT-89237

+370 696 99229

info@baume.lt

Sekite mus
Baume

Parduotuvė

Muilinė Angle

13.0016.00

Rankų darbo muilinė – ne tik puikus būdas laikyti muilą ar kitą kieto pavidalo kosmetiką, bet ir išskirtinis vonios kambario aksesuaras. Muilinė Angle turi ištisines ertmes, kurių dėka skystis pasišalina greičiau ir leidžia muilui išdžiūti. Visos muilinės komplektuojamos su guminėmis kojelėmis, kurios suteikia sukibimą su paviršiumi bei leidžia pasišalinti drėgmei. Galite rinktis muilinę iš ąžuolo arba riešutmedžio medienos.

 

 

Išvalyti
Info
SKU:N/A Kategorija:

Aprašymas

Tinkamai naudojamas ir prižiūrimas daiktas džiugins daug ilgiau. Medis yra natūrali medžiaga, todėl keičiantis aplinkos sąlygoms gali pakisti ir gaminio savybės. Priežiūra paprasta:

  • Nepalikite vandenyje
  • Po dažno sąlyčio su vandeniu gaminys gali netekti apsauginės dangos ir pakeisti spalvą, todėl periodiškai tepkite aliejumi arba medinių gaminių priežiūros vašku
  • Medis yra natūrali medžiaga, todėl nuo reguliaraus sąlyčio su drėgme ir kosmetika gali išskirti nuosėdas. Nepamirškite reguliariai nuvalyti paviršių, ant kurių laikote gaminį (praustuvės kraštą, dušo lentynėlę ir kt.), kad išvengtumėte dėmių.

Neradote patinkančio gaminio? Susisiekite su mumis ir pagaminsime norimo dydžio, spalvos ir formos!

Kiekvienas rankų darbo gaminys yra unikalus ir turi savo charakterį, todėl gali skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose. Galimi nežymūs gaminių atspalvių, raštų ir matmenų neatitikimai, pavieniai sveikų šakelių intarpai.

 

Papildoma informacija

Spalva

Ruda ąžuolo, tamsi riešutmedžio

Padengimas

Natūralus sąlyčiui su maistu tinkamas aliejus

Savybės

Ertmės pasišalinti skysčiams, skaidrios guminės kojelės

Dydis

78×118 mm