Rankų darbas
Visi mūsų darbai skirtingi ir unikalūs. Tai lemia medžių unikalumas, noras eksperimentuoti ir išbandyti naujus sprendimus. Visi mūsų gaminiai yra rankų darbo.

Ventos g. 8, Krakiai, LT-89237

+370 696 99229

info@baume.lt

Sekite mus
Baume

Apie mus

Bäume [ˈbɔymə  ] – iš vokiečių kalbos – medžiai.

Šis senas vokiečių kalbos žodis puikiai apibrėžia ir mūsų veiklą bei tai, ką mėgstame. Ramybė, gyvybė, spalvos – visa tai tikrai rasite ten, kur stūkso medžiai. Nesvarbu, ar tai būtų gaivus Nidos pajūrio pušynas, ar šimtametė Labanoro giria.

Medžiai – visai kaip žmonės – gyvenimo pradžioje per storą samanų sluoksnį išleidžia laibą kamieną ir stiebiasi, kol sustiprėja. Suaugę jie tampa džiaugsmu akims, gaiviu oro gurkšniu, pavėsiu nuo kaitros ir namais kitiems miško gyventojams. Nugyvenę savo amžių jie paguldo storą kamieną ant tų pačių samanų ir užleidžia vietą dygti naujiems stiebams. Toks yra nuostabus gamtos ciklas.

O kodėl neprikėlus puikaus miško galiūno naujam gyvenimui? Tiek pelkėje šimtus metų išgulėjęs ąžuolas, tiek šakomis ar rievėmis nusėtas uosis gali atgimti mūsų namuose kaip stalas, lentyna ar kitas interjero elementas, kuris tarnaus ir džiugins dar daugybę metų.

Prasidėjo viskas nuo uosinio kavos staliuko, kuris tapo puikia pamaina ankstesniam spaustų drožlių laibam baldui. Pavyko puikiai, todėl ties tuo nesustojome. Laikui bėgant prisijaukinome ir kitas medžių rūšis – riešutmedį, vengę, sapeli ir kitus egzotinius medžius. Su medžiu komponuojame ir plieną, kartais akmenį ar betoną. O dabar jau džiaugiamės nemažu darbų bagažu – stalais, kėdėmis, baldų komplektais, pjaustymo lentutėmis, net terasomis bei jų pastogėmis. Panašu, kad džiaugiasi ir naujieji daiktų šeimininkai.

Rankų darbas

Visi mūsų darbai skirtingi ir unikalūs. Tai lemia medžių unikalumas, noras eksperimentuoti ir išbandyti naujus sprendimus. Visi mūsų gaminiai yra rankų darbo.

Visi gaminiai